Při objednávce nad 1500Kč doprava na Zásilkovnu či Parcelshop zdarma!
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Pá (8-16h)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Posvátná geometrie
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu

Potřebujete poradit?

02.03.2022

Posvátná geometrie

Podívejte se blíže na jakoukoli květinu, list, zvíře s rohy, včelí úl, pírko nebo šišku, a všimněte se něčeho vskutku neobyčejného. V těchto výtvorech přírody uvidíte dokonale symetrické vzorce, které se opakují a souzní v dokonalé duchovní harmonii. Tomuto jevu se říká "posvátná geometrie".

                                                                          - Kiera Foggová, Léčivé kameny

Posvátná geometrie vychází z běžné geometrie a má podobné historické základy jako numerologie. Byla používáná při stavbě chrámů, hrobek a oltářů. Často se mluví o několika geometrických útvarech, vyznačujících se vysokou symetrií, přičemž všechny ze sebe navzájem vyplývají. 


Posvátná geometrie – Wikipedie

Metatronova krychle 

Komplexní útvar pocházející z posvátné geometrie, který obsahuje několik tzv. platónských těles. Podle prastarého učení je symbol energeticky napojen na nejvyššího archanděla Metatrona, který je v přímém spojení s všeobjímající božskou energií. Metatron je ochráncem božského trůnu. Jeho jméno znamená "Ten, který stojí za božským trůnem" nebo "Ten, který spatřil tvář Boha". Používá nejvyšší řád proti nejnižšímu, aby změnil věci, sladil je s božským matrixem a nově stvořil. Metatron je tváří či rouchem Boha. To znamená, že Metatron je anděl, který kdysi získal lidskou zkušenost jako Enoch, odtud zná omezenost uvnitř neomezeného bytí a ví, jaké potíže čekají na člověka na cestě k nekonečnému potenciálu, k jeho pravé božské přirozenosti. A pomáhá nám tyto překážky odstranit.

 

Schéma krystalů

Schéma krystalů kombinuje sílu kamenů se sílou posvátné geometrie. Vzniká tak energetická mapa, která pomáhá k dosažení zvoleného cíle. 

 

Jak sestavit krystalovou mřížku?

1. Zvolte záměr

Rozhodněte se, co chcete zlepšit, změnit nebo na co se chcete zaměřit. Na malý kousek papírku napiště svůj záměr.

2. Zvolte obrazec

Posvátná geometrie nám nabízí nespočet tvarů a útvarů, které můžete pro svůj obrazec zvolit. Vyberte si obrazec, který nejvíce bude vyhovovat Vašim potřebám.

3.  Zvolte krystaly

Krystaly volte podle vašeho záměru. Mřížku můžete doplnit i o jiné předměty. Například byliny, květy, mušle, talismany nebo jiné.

4. Vyberte umístění

Krystaly byste měli nechat ležet i několik týdnů, je tedy potřeba vybrat místo, kde Vám obrazec nebude překážet. Také je lepší vybrat místo, které je nejblíže Vašim účelům. Chcete-li vytvořit mřížku na lepší spánek, umístěte ji do ložnice. Mřížku podporující soustředění naopak umístěte u pracovního stolu.

5. Krystaly připravte

Krystaly očistěte a nabijte. Pod ohniskový kámen vložte papírek s napsaným záměrem. Zbytek chématu sestavte podle tvaru, který jste si vybrali. 

Hotovou mřížku nechte ležet tak dlouho, jak budete potřebovat. Doporučuje se však jeden lunární měsíc (například od úplňku do úplňku). 

Ohniskový kámen

V obrazci soustřeďuje sílu vesmíru a pak ji dále posíla po dráze ke kamenům cesty a přání. Typicky se jedná o větší kámen, drúzu, hrot nebo větší opracovaný kus. Pokud si nejste jistí jaký krystal vybrat, vždy můžete zvolit křišťál.

Kámen cesty

Kameny cesty nám pomáhají dosáhnout cíle. Jak je již v názvu, jsou to kameny, které pomáhají při cestě spíše než přímo k cíli. Potřebujeme-li na cestě k cíli odvahu, volíme zde kameny, které dodají odvahu. Je-li za potřebí soustředění, volíme krystaly, které nám s tím pomohou.

Kámen přání

Jedná se o krystaly, které nejvíce souvicí s cílem. Jednoduše se zeptáme "co si přeji?". Přejeme-li si lásku, volíme krystaly lásky. Pokud si přejeme ochranu, vybíráme krystaly, které jsou známé pro svou ochrannou moc.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Kde nás najdete

Hora Svatého Šebestiána 81

Hora Svatého Šebestiána, 431 82

 

 
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz